Współpraca

kolejarz

Już od 3,5 roku szkolimy bramkarzy Akademii Kolejarz, której głównym miejscem oddziaływania jest miejscowość Stróże w powiecie nowosądeckim, w gminie Grybów

Sportowa Akademia Integracyjna ma za zadanie zachęcić do uprawiania sportu, wprowadzić dzieci w piłkarski świat, nauczyć i wyszkolić w każdym aspekcie. Akademia Kolejarz jest to projekt z myślą o najmłodszych, skierowany do dzieci już od 4 roku życia. Skupiamy uwagę przede wszystkim na poprawie ogólnej sprawności i koordynacji ruchowej, obejmując również aspekty wychowawcze, a także wdrażanie do prowadzenia zdrowego trybu życia.

POLECAMY AKADEMIĘ KOLEJARZ !!!

www.akademiakolejarz.pl

Koordynator Stanisław Szpyrka

798-267-489

stanislawszpyrka@akademiakolejarz.pl

 

akademia-goal

Współpracujemy z Akademią Piłkarską Goal, która funkcjonuje w różnych regionach Powiatu Nowosądeckiego.

Cele Akademii:

szkolenie na najwyższym poziomie w oparciu o najlepsze wzorce, ogólny prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci, doskonała zabawa i atmosfera podczas treningu, nauka techniki piłkarskiej, kreatywności, obserwacji, samodzielnego myślenia, kształtowanie cech motorycznych (np. szybkość, zwinność), refleksu, orientacji przestrzennej itp. , łączenie edukacji szkolnej ze szkoleniem piłkarskim, zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu, przygotowanie teoretyczne, kształtowanie pozytywnych cech charakteru, wychowanie w duchu sportowej rywalizacji, uczestnictwo w meczach, turniejach obozach sportowych, popularyzacja zdrowego stylu życia przez sport, nauka języka angielskiego (obozy sportowe), baza szkoleniowa blisko miejsca zamieszkania.

POLECAMY AKADEMIĘ GOAL !!!!

Kontakt: 781607021, 798694057

www.ap-goal.pl/

e-mail: ap.goal.info@interia.pl

 

korona-beskidu

Już od 1,5 roku prowadzimy systematyczne treningi bramkarskie w Akademii Korona Beskidu

Akademia Piłkarska  KORONA BESKIDU to projekt założony z myślą o dzieciach. Kształtowanie postaw zdrowego stylu życia, ruch, realizowanie pasji to tylko kilka najważniejszych kierunków jakie wprowadzamy w trakcie naszych treningów. Akademia założona została na terenie Gminy Krynica-Zdrój, ale swoje działania realizuje również na terenie Gminy Muszyna i Grybów.

POLECAMY AKADEMIĘ KORONA BESKIDU !!!

ul. Sportowa, 33-383 Tylicz

telefon: 600 368 340 Paweł Kozub

e-mail: info@koronabeskidu.pl

www.koronabeskidu.pl

 

akademia-budowlani

Współpracujemy również z Akademią Piłkarską Budowlani położoną w powiecie nowosądeckim w gminie Łącko.

 Akademia Piłkarska Budowlani powstaje aby zachęcić do uprawiania sportu, wprowadzić dzieci w piłkarski świat, nauczyć i wyszkolić w każdym aspekcie. Akademia to projekt z myślą o najmłodszych skierowany do dzieci już od 6 roku życia, w naszym regionie. Mamy zdolne dzieci oraz zdolną młodzież lecz nie zawsze mają dostęp do profesjonalnego i systematycznego treningu piłkarskiego, który pozwala rozwijać talenty. Skupimy uwagę przede wszystkim na poprawie ogólnej sprawności ruchowej, obejmując również aspekty wychowawcze, a także wdrażanie do prowadzenia zdrowego stylu życia

POLECAMY AKADEMIĘ BUDOWLANI JAZOWSKO !!!

www.budowlanijazowsko.pl/akademia/

Koordynator: Łukasz Zwoliński

Tel. 696187195

 

pcimianka

Szkolimy bramkarskie talenty w Klubie Sportowym Pcimianka Pcim położonym w województwie małopolskim w powiecie myślenickim.

W styczniu 2012 roku Klub Sportowy Pcimianka pod przewodnictwem trenera Mariusza Bajaka powołał do życia Szkółkę Piłkarską Pcimianki. Głównym jej założeniem było kształtowanie piłkarskich talentów,  wychowanie młodzieży w duchu rywalizacji sportowej oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

POLECAMY SZKÓŁKĘ PIŁKARSKĄ KS PCIMIANKA PCIM

www.szkolka.pcimianka.pl/

Mariusz Bajak

502 – 451 – 062
szkolka.pcimianka@gmail.com

 

Nowa współpraca Akademii Bramkarskiej z nowo powstałą Akademią Piłkarską RESPECT.

Akademia Respect funkcjonuje w miejscowości Szalowa w powiecie gorlickim w gminie Łużna.

Jesteśmy nową, prężnie rozwijającą się Akademią Piłkarską, której siedziba znajduje się w Szalowej – Gmina Łużna.

Celem Akademii Respect jest propagowanie aktywności fizycznej oraz umożliwienie pełnego rozwoju potencjału sportowego jak największej liczbie dzieci z naszego regionu. Założeniem Akademii jest stworzenie profesjonalnych warunków do rozwoju piłkarskiego talentu poprzez pokorę i codzienną pracę!

Akademia Respect zapewnia:

  • Bezpłatne stroje sportowe firmy Adidas
  • Bezpłatny dres firmy Adidas Bezpłatna woda mineralna na zajęciach
  • Bezpłatne badania lekarskie Bezpłatny udział w turniejach organizowanych przez akademię Respect oraz inne szkółki
  • Bezpłatny transport na turnieje, mecze, sparingi
  • Bezpłatne wyjazdy na turnieje typu Deichmann
  • Bezpłatne wyjazdy na mecze ekstraklasy
  • Bezpłatne testy prowadzone przez akademię

POLECAMY AKADEMIĘ RESPECT!!!

www.respect.pl

Koordynator: Sławomir Cetnarowski

573071491

Email: akademia@res-pect.pl