Harmonogram

PIĄTEK

HALA SPORTOWA PRZY SZKOLE NR 18 W NOWYM SĄCZU

( LISTOPAD 2018r –> 09.11, 16.10, 23.11, 30.11 )

GR I – 16.45 (K.Klemczak, J.Zoń, O.Sekuła,D.Kołodziej, K.Wielosik )

GR II – 16.45(M.Malczak, B.Szabla, J.Surówka, , F.Wielosik, A.Wielosik )

GR III – 17.45 (, J.Waśko, O.Rams, J.Chlipała, K.Terlecki,J.Bednarek , M.Janicki, K.Klemczak)

GR IV – 17.45 (D.Wójtowicz, K.Studencki, M.Majcher, J.Urlik, A. Duda, K.Hajduk, R. Piotrowski  )

PONIEDZIAŁEK

SZTUCZNE BOISKO AKADEMII KOLEJARZ

Informacja drogą sms

PONIEDZIAŁEK 

BOISKO POD BALONEM

Informacja drogą sms

PIĄTEK

 Boisko trawiaste KS Pcimianka Pcim

(Czerwiec 2018r. -> 1.06 / 8.06 / 15.06 / 22.06)

GR I – 17.00 – (S.Zięba, J.Słowiak, S.Sraga, W.Sraga, J.Talaga, K.Sutor)

GR II – 18.00 – ( T.Hanusiak, Ł.Gaudyn, K.Rechlicki, W.Niedojad, W.Kaganek, K.Banek, B.Gacek)

ŚRODA 

BOISKO SPORTOWE TRAWIASTE URAN ŁUKOWICA

(czerwiec – 6.06/ 13.06/ 20.06/27.06)

GR I –  17.45 – 18.45 – (J.Król, M.Duda, K.Kosik, D.Zwoliński, Sz.Tokarczyk )

GR II – 18.45 – 19.45 ( K.Bodziony, K.Krzysztofiak, P.Zięba, J.Warzecha, F. Sajdak  )

CZWARTEK

BOISKO SPORTOWE PRZY KLUBIE LKS DUNAJEC OSTROWSKO

(WRZESIEŃ -> 04.10/   11.10 /    18.10 /   25.10/  )

GR II- 19.15 ( H.Jucha, A. Franosz, P.Maciosz)

PONIEDZIAŁEK

Wrzesień

Stadion sportowy KS Ropa

(Wrzesień 3.09/10.09/17.09/24.09)

GR I – 17.30 – 18.30 – (J.Gliński, B.Nalepa, A.Truchan, K.Gurba, B.Boris, M.Siuta, K.Grądalski, W.Łukaszyk, A.Kłapacz, O.Tomarski )

PONIEDZIAŁEK

Wrzesień

Stadion sportowy LKS Uście Gorlickie

(Wrzesień 3.09/10.09/17.09/24.09)

GR I – 18.45 – 19.45  – (T.Rotko, K.Matuszyk, M.Nogawka, D.Obszerski, B.Michalak, D.Latka )

CZWARTEK

BOISKO SPORTOWE W CZARNYM DUNAJCU

(WRZESIEŃ-> 04.10/   11.10 /    18.10 /   25.10/   )

GR I – 16.30 – (M.Krupa, P.Dudczak, Sz.Wiatrowski, M.Mazanek, M.Bobek, M.Kapusciarz, M.Krauz, P.Czuk)

GR II – 17.30 (M.Haberny, P.Czech, K.Starowicz, J.Niezabitowski, J.Nowicki, K.Krupa, P.Ostapczuk)

ŚRODA

STADION GKS GLINIK GORLICE

GR I – 16.30 (D.Szura, W.Uram, A.Kosiba, K.Budziak, D.Matuszyk, K.Dziki, )

GR II -16.30 (P.Płazińsk, K.Tajak, K.Kosiba, M.Nowak,  J.Bania, R.Urban, P.Myśliwy )

GR III – 17.15 (J.Korzeń, B.Czochór, T.Pieciuch, T.Nowak, K.Matusik)

GR IV -17.15 (K.Mituś, W.Koszyk )