Harmonogram

WTOREK

BOISKO SPORTOWE W ZAWADZIE

LIPIEC JEST MIESIĄCEM WOLNYM OD TRENINGÓW BRAMKARSKICH

( SIERPIEŃ 2018r )

GR I – 16.30 (D.Kołodziej, M.Liber, K.Klemczak, J.Michalik, B.Wójtowicz, J.Zoń, O.Sekuła )

GR II – 16.30(M.Malczak, B.Szabla, J.Surówka, K.Dziedzina, P.Mężyk, J.Bednarek, )

GR III – 17.45 (M.Janicki, P.Komurkiewicz, J.Urlik, O.Rams, J.Chlipała, K.Terlecki, A.Duda)

GR IV – 17.45 (D.Wójtowicz, K.Sierota, K.Hajduk, K.Studencki, M.Nalepa, M.Majcher.)

PONIEDZIAŁEK

SZTUCZNE BOISKO AKADEMII KOLEJARZ

(CZERWIEC 2018-> 11.06/ 18.06 / 25.06 )

GR I 15.30 – ( M.Mucha, A.Koszyk, K.Ziaja, K.Biel, A.Krok, K. Mól, T.Szwarkowski)

GR II – 16.30 (M. Kalisz, K.Sapalski, K.Matusik , J.Ptaszkowski,  T.Gryboś)

PONIEDZIAŁEK 

ARENA SZALOWA – POD BALONEM

LIPIEC JEST MIESIĄCEM WOLNYM OD TRENINGÓW BRAMKARSKICH

(SIERPIEŃ  2018r -> 11.06 / 18.06 / 25.06 )

GR I – 19.00-  (K.Gawlik, K.Kwarciński, K.Olech, K.Grzesiak, M.Broda, O.Dynda, O.Poręba,D.Kafel, W.Gubała)

ŚRODA

LIPIEC JEST MIESIĄCEM WOLNYM OD TRENINGÓW BRAMKARSKICH

Orlik w Grybowie

(Czerwiec 9.06/ 16.06./23.06/30.06)

GR I – 11.00 – (O.Michalik, H.Kornakiewicz, J.Kornakiewicz, K.Biskup, K.Gruca, A.Kusiak, K.Kusiak, J.Chlipała)

PIĄTEK

 Boisko trawiaste KS Pcimianka Pcim

(Czerwiec 2018r. -> 1.06 / 8.06 / 15.06 / 22.06)

GR I – 17.00 – (S.Zięba, J.Słowiak, S.Sraga, W.Sraga, J.Talaga, K.Sutor)

GR II – 18.00 – ( T.Hanusiak, Ł.Gaudyn, K.Rechlicki, W.Niedojad, W.Kaganek, K.Banek, B.Gacek)

ŚRODA 

BOISKO SPORTOWE TRAWIASTE URAN ŁUKOWICA

(czerwiec – 6.06/ 13.06/ 20.06/27.06)

GR I –  17.45 – 18.45 – (J.Król, M.Duda, K.Kosik, D.Zwoliński, Sz.Tokarczyk )

GR II – 18.45 – 19.45 ( K.Bodziony, K.Krzysztofiak, P.Zięba, J.Warzecha, F. Sajdak  )

CZWARTEK

BOISKO SPORTOWE PRZY KLUBIE LKS DUNAJEC OSTROWSKO

(LIPIEC -> 5.07/ 12.07 / 19.07 / 26.07 )

GR II- 19.15 (A.Darowski, A. Franosz, I.Szymeczko, M.Chowaniec, P.Maciosz, M.Chowaniec)

PONIEDZIAŁEK

LIPIEC JEST MIESIĄCEM WOLNYM OD TRENINGÓW BRAMKARSKICH

Stadion sportowy KS Ropa

(Czerwiec ->11.06/18.06/25.06 )

GR I – 17.30 – 18.30 – (J.Gliński, B.Nalepa, A.Truchan, K.Gurba, B.Boris, M.Siuta, K.Grądalski, W.Łukaszyk, A.Kłapacz, O.Tomarski )

PONIEDZIAŁEK

LIPIEC JEST MIESIĄCEM WOLNYM OD TRENINGÓW BRAMKARSKICH

Stadion sportowy LKS Uście Gorlickie

(Czerwiec ->11.06/18.06/25.06)

GR I – 19.00 – 20.00  – (T.Rotko, K.Matuszyk, M.Nogawka, D.Obszerski, B.Michalak )

CZWARTEK

(LIPIEC -> 5.07/ 12.07 / 19.07 / 26.07 )

GR I – 16.30 – (M.Krupa, P.Dudczak, Sz.Wiatrowski, M.Mazanek, M.Bobek, M.Kapusciarz, M.Krauz, P.Czuk)

GR II – 17.30 (M.Haberny, P.Czech, K.Starowicz, J.Niezabitowski, J.Nowicki, K.Krupa, P.Ostapczuk)