O Akademii

Akademia Bramkarska Pawła Zwolińskiego powstała z myślą o młodych adeptach kunsztu bramkarskiego (dyscyplina- piłka nożna ), którzy chcą podnosić swoje umiejętności na tej pozycji bez względu na przynależność klubową.

Podstawowym celem Akademii jest prawidłowe wychowanie młodego człowieka, który w przyszłości stanie się dorosłym i będzie musiał podejmować samodzielne decyzje, oraz podnoszenie umiejętności ruchowych w tej profesji.

 

Zachęcamy dzieci oraz młodzież do aktywnego spędzania czasu z możliwością podnoszenia umiejętności ruchowych oraz umiejętności specjalistycznych na tej pozycji za pomocą odpowiednich form, metod, przyrządów, środków treningowych.Uczestnikiem Akademii może być każdy kto ma chęć rozwijać się sportowo pod nadzorem profesjonalnych trenerów.

Uczestnicy Akademii Bramkarskiej mają możliwość uczestniczyć w letnich i zimowych obozach bramkarskich organizowanych w bardzo dobrych ośrodkach sportowych.

W naszym kraju mamy zdolne dzieci oraz zdolną młodzież lecz nie zawsze mają dostęp do profesjonalnego i systematycznego treningu bramkarskiego !!!

 

ROZWIJAJ SWOJĄ PASJĘ I CZERP Z NIEJ RADOŚĆ!!!